סיגלית

בתאריך מאי 2010 עברתי ניתוח לאחר חודשים מהניתוח התחילו כאבים בבטן התחתונה, בגב התחתון ובכל איזור ריצפת האגן כאבים אלה השפיעו על שיגרת חיי לא יכולתי לתפקד, לא לשבת לזמן ממושך ומצב עמידה ממושכת זה היה בלתי אפשרי, הייתי נתקפת בכאבים עזים, המצב היחידי שהיה לי טוב זה מצב שכיבה והרמת רגליים למעלה.

ביקרתי אצל הרופא שניתח אותי אבל לשווא נאמר לי שהוא לא יודע על מה אני מדברת, הייתי אצל מיטב הרופאים בארץ בכדי שיעזרו לי, טופלתי ע"י פיזוטרפיסטיות באפן פרטי וכן דרך קופת חולים, הופניתי למרפאת כאב קיבלתי כדורים לשיכוך הכאבים, כדורים חזקים מאוד שגרמו לי להזיות, אבל הבעיה לא אותרה, התרוצצתי במשך שנתיים וחצי חסרת אונים ומיואשת.

התחלתי שוב טיפול פיזוטרפסטי בקופת חולים אצל פיזוטרפיסטית בשם ברגיטה שבעצם קיבלתי המלצה מרופאה שעובדת בהדסה עין כרם.

לאחר מספר טיפולים המטפלת באה אליי בהצעה לנסות יוגה טיפולית אצל רונית פרז

וכך עשיתי יצרתי קשר עם רונית והתחלנו בטיפול, הייתי מגיעה עם כאבים ולאחר שעה של טיפול הייתי חוזרת הביתה ללא הכאבים האיומים.

רונית לימדה אותי מספר תרגילי יוגה שאותם אני מתרגלת כל יום.

ובזמן התקפה של כאבים אני מתרגלת את התרגילים.

חשוב לי לציין שרונית אשיות מיוחדת, נעימה, לבבית, קשובה למטופל ומקצועית.

אני אוסיף ואספר על מקצועיותה, באחד הטיפולים ביצעתי תרגיל מסוים ושלא הטיב עם הגב שלי, הרגשתי כאבים היא מיד ידעה לשחרר לי את הכאב בגב.

בעיה נוספת שאני סובלת ממנה זו הקיבה יש לי חומציות יתר, הגעתי אליה באחד הטיפולים והתלוננתי שאני סובלת מחומציות נוראית, מיד רונית הסבה את הטיפול לבעיה ולאחר מספר תרגלי יוגה יצאתי מביתה ללא התחושה.

היום אני יודעת שבמצב של כאבים יש לי את רונית פרז.

מברכת ומודה לרונית
סיגלית